Aktuální pořadí SAMC ligy

Kategorie 0     do 7 let     (2012 - 2019)
pořadíúčastipříjmeníjménorokklub
1AberleMia2013AEROBIC Club ČB
1BalounováLucie2012AEROBIC Club ČB
1BednářováThea2013AE MTK Jindřichův Hradec
1BeranováBarbora2013Sport klub Romany Beranové
2BosákováVanesa2012Fit studio D, z.s.
1BouchnerováLiliana2015AC JUMPING KANGAROOS MLADÁ BOLESLAV
1BulíčkováTereza2012Profi aerobic team MB
1CajkářováMarie2012AEROBIC Club ČB
1CinováAdriana2014AC JUMPING KANGAROOS MLADÁ BOLESLAV
1CrhaLukáš2012AC JUMPING KANGAROOS MLADÁ BOLESLAV
4DivišováAdéla2012AP Aerobic club Hovorčovice, z.s.
1DoležalFilip2013AC JUMPING KANGAROOS MLADÁ BOLESLAV
1DudkováNatálie2012AC JUMPING KANGAROOS MLADÁ BOLESLAV
1DuchkováSofie2013AC JUMPING KANGAROOS MLADÁ BOLESLAV
1ErychlebováEma2014AC JUMPING KANGAROOS MLADÁ BOLESLAV
1GajdošováNatália2012AC JUMPING KANGAROOS MLADÁ BOLESLAV
1HájkováValentýna2013AEROBIC Club ČB
1HajšmanováJohana2014AE klub LADY Plzeň
1HetharsiMelinda2015AC JUMPING KANGAROOS MLADÁ BOLESLAV
1HofhanslováAmálie2013AEROBIC Club ČB
1HospergerováBára2013AC JUMPING KANGAROOS MLADÁ BOLESLAV
1HotařováKlára2013Profi aerobic team MB
1HůrskáMagdalena2013AEROBIC Club ČB
1HyblerováKristýna2013AC JUMPING KANGAROOS MLADÁ BOLESLAV
2ChalupnáDominika2013AP Aerobic club Hovorčovice, z.s.
2ChytrováAdéla2014AE MTK Jindřichův Hradec
1JanatováAneta2015AC JUMPING KANGAROOS MLADÁ BOLESLAV
1JanouškováEliška2012AE klub LADY Plzeň
1JelínkováKateřina2013AC JUMPING KANGAROOS MLADÁ BOLESLAV
1JenerálováMichaela2014Profi aerobic team MB
1KoklesováPavla2012AC JUMPING KANGAROOS MLADÁ BOLESLAV
1KoláčkováKristýna2014AC JUMPING KANGAROOS MLADÁ BOLESLAV
1KolaříkováKateřina2012AE MTK Jindřichův Hradec
1KopečkováNela2013Profi aerobic team MB
3KrmelováSára2013SK- D.V. Šumperk
1KropáčkováBarbora2014AC JUMPING KANGAROOS MLADÁ BOLESLAV
2KřivanováBarbora2012Profi aerobic team MB
3KubešováVanesa2012AE MTK Jindřichův Hradec
2KučerováEliška2012Fit studio D, z.s.
1KvakováLinda2014AC JUMPING KANGAROOS MLADÁ BOLESLAV
1KvakováTereza2012AC JUMPING KANGAROOS MLADÁ BOLESLAV
2KyslingerováViktorie2012Fit studio D, z.s.
1LoušováKlára2012AE MTK Jindřichův Hradec
1MatouškováBarbora2013AE MTK Jindřichův Hradec
1MikolášováTereza2013AP Aerobic club Hovorčovice, z.s.
1MíkováTereza2014AE MTK Jindřichův Hradec
2MocováKlára2012AP Aerobic club Hovorčovice, z.s.
2MückováKristýna2013Aerobic Club Řepy
1NaumecováEvelína2012TJ Sokol Chrudim - oddíl aerobiku
1NěmcováMichaela2012AE klub LADY Plzeň
1OndřejováVera2012AE MTK Jindřichův Hradec
1OrlovskáEma2013AC JUMPING KANGAROOS MLADÁ BOLESLAV
1PánkováAnna2012AC JUMPING KANGAROOS MLADÁ BOLESLAV
1PažoutováEma2012Fit studio Gabina
2PechováAdéla2014AP Aerobic club Hovorčovice, z.s.
1PetrováPatricie2013SK - D. V. Šumperk
1PixováViola2014EDITA Sokol AK Písek
1PlačkováKristýna2013AC JUMPING KANGAROOS MLADÁ BOLESLAV
2ProvázkováVeronika2013AP Aerobic club Hovorčovice, z.s.
1PtáčkováMarkéta2014BIOS fit z.s.
1ŘeřichováSimona2012AE MTK Jindřichův Hradec
1ŘeřichováTáňa2015AE MTK Jindřichův Hradec
1ŘeřichováTereza2012AE MTK Jindřichův Hradec
1ŘíhováEmilly2013AE MTK Jindřichův Hradec
1SchánělováAndrea2014EDITA Sokol AK Písek
1SivachSofie2013AC JUMPING KANGAROOS MLADÁ BOLESLAV
4SklenářováEma2012AP Aerobic club Hovorčovice, z.s.
1ŠenkýřováKateřina2012AC JUMPING KANGAROOS MLADÁ BOLESLAV
1ŠimánekMarek2014AC JUMPING KANGAROOS MLADÁ BOLESLAV
2ŠťastnáJasmine2013EDITA Sokol AK Písek
2ŠťastnáJustine2013EDITA Sokol AK Písek
1TkáčMiroslava2014AC JUMPING KANGAROOS MLADÁ BOLESLAV
1TkáčVeronika2013AC JUMPING KANGAROOS MLADÁ BOLESLAV
1VaníkováMagdaléna2012AE klub LADY Plzeň
1VeberováElla2012AC JUMPING KANGAROOS MLADÁ BOLESLAV
2VodrážkováTereza2012AP Aerobic club Hovorčovice, z.s.
1WiedermannováAneta2014AC JUMPING KANGAROOS MLADÁ BOLESLAV
1ZavršanováAdéla2013AC JUMPING KANGAROOS MLADÁ BOLESLAV
Kategorie I     8 - 10 let     (2009 - 2011)
pořadíbodypříjmeníjménorokklubČBPLZMBPHOSTLNOLPH
1.50PospíšilováMichaela2011TJ Sokol Poděbrady14111510
2.40KočováKlára2009BIOS fit z.s.161410
3.36ČešíkováDaniela2010Aerobik klub Hlinsko131112
4.-5.34FialováKarolína2009AP Aerobic club Hovorčovice, z.s.91510
4.-5.34OrtegaIsabel2009AP Aerobic club Hovorčovice, z.s.8989
6.-7.32MašátováPetra2009AE klub LADY Plzeň91076
6.-7.32PáníkováBarbora2010AE klub LADY Plzeň51296
8.-9.26BartíkováBeata2009DDM Sluníčko - AT Tlumačov1412
8.-9.26SudíkováNatálie2009AK-Olomouc1016
10.-11.25TobrmanováBarbora2009AE klub LADY Plzeň7108
10.-11.25UrbanováEma2010AP Aerobic club Hovorčovice, z.s.7954
12.24MückováNela2010Aerobic Club Řepy168
13.-14.23MaškováKristýna2009AE MTK Jindřichův Hradec914
13.-14.23VodrážkováNikola2009AP Aerobic club Hovorčovice, z.s.1310
15.22KornhoferováAnna2009AE MTK Jindřichův Hradec895
16.21DuchkováAlena2009AE klub LADY Plzeň4854
17.-19.20AdamírováLaura2009Stepík Nové Město nad Metují1010
17.-19.20KlemtováNela2010AP Aerobic club Hovorčovice, z.s.119
17.-19.20PospíšilováTereza2009TJ Sokol Poděbrady4844
20.-21.18FuksováKateřina2011Sport Aerobic Club LT108
20.-21.18ŠiškováRozárie2011DDM Sluníčko - AT Tlumačov810
22.-23.15GlembekováAneta2010S.K. - DV Šumperk15
22.-23.15LažkováKateřina2009AKROPOLIS UHERSKÉ HRADIŠTĚ15
24.-26.14BeranováAlena2010MW gymnastická škola Mladá Boleslav95
24.-26.14OndruchováŠárka2010EDITA Sokol AK Písek464
24.-26.14ŽákovcováPetra2010AE klub LADY Plzeň95
27.13HrudníkováViktorie2009SK Studio Sport a Zdraví Rýmařov13
28.-30.12BurianováMichaela2009SK Studio Sport a Zdraví Rýmařov12
28.-30.12EppingerováEliška2009BIOS fit z.s.12
28.-30.12ŠvarcováAdéla2011AE klub LADY Plzeň444
31.11VaněčkováLaura2010EDITA Sokol AK Písek74
32.-34.10HejdukováZuzana2009Dětský aerobik Turnov10
32.-34.10ŠimákováBarbora2011AE klub LADY Plzeň64
32.-34.10VovesnáEliška2010AE klub Lady Plzeň64
35.-40.9HorákováJohana2009fit studio GÁBINA9
35.-40.9JandováDenisa2009Aerobik Team Lena JH9
35.-40.9KřivanováNela2009Profi aerobic team MB54
35.-40.9LiškováMagdaléna2010AE klub LADY Plzeň54
35.-40.9PekařováMagdaléna2009AC JUMPING KANGAROOS MLADÁ BOLESLAV9
35.-40.9VaněrkováAnna2010TJ Sokol Poděbrady9
41.-48.8BartošováAnna2009AP Aerobic club Hovorčovice, z.s.8
41.-48.8BrutovskáKarolína2010AP Aerobic club Hovorčovice, z.s.44
41.-48.8FoglováLucie2011Dům dětí a mládeže Symfonie, Poděbrady, Za Nádražím 5644
41.-48.8ChytrováMia2011AE MTK Jindřichův Hradec44
41.-48.8ŠerákováAneta2011EDITA Sokol AK Písek44
41.-48.8ŠtrbíkováElen2009T.J. Sokol Chrudim8
41.-48.8TancerováDenisa2009AP Aerobic club Hovorčovice, z.s.44
41.-48.8ZnamínkováTereza2011Dům dětí a mládeže Symfonie, Poděbrady, Za Nádražím 5644
49.-51.7HrdáAlžběta2010MW gymnastická škola Mladá Boleslav7
49.-51.7JandováMagdaléna2010Sport klub Romany Beranové7
49.-51.7SliackáNelly Anna2010AE MTK Jindřichův Hradec7
52.-53.6NaumecováValentýna2010TJ Sokol Chrudim - oddíl aerobiku6
52.-53.6ŠtulcováValentýna2010Pohybové studio J&A6
54.-62.5DuchanováSofie2009AP Aerobic club Hovorčovice, z.s.5
54.-62.5DundováTereza2010TJ Sokol Chrudim5
54.-62.5HrdinováKarolína2011BIOS fit z.s.5
54.-62.5KozákováDenisa2011AE MTK Jindřichův Hradec5
54.-62.5KubováAnežka2009FIT Studio Gábina5
54.-62.5MalkusováNatálie2011BIOS fit z.s.5
54.-62.5NeubauerováNathalie2010Sport klub Romany Beranové5
54.-62.5TrhlíkováBarbora2009AE klub lady Plzeň5
54.-62.5ZíkováTerezie2011AE MTK Jindřichův Hradec5
63.-117.4BarlováBěla2009BIOS fit z.s.4
63.-117.4BarthováDenisa2009AEROBIC Club ČB4
63.-117.4BartošováLaura2011AEROBIC Club ČB4
63.-117.4CachováLinda2009AP Aerobic club Hovorčovice, z.s.4
63.-117.4DivišováBarbora2009Fit studio D, z.s.4
63.-117.4FialováJasmine Anna2011Fit studio D, z.s.4
63.-117.4FidlerováJulie2010SK Studio Sport a Zdraví Rýmařov4
63.-117.4FošumováElla2010AEROBIC Club ČB4
63.-117.4FukovaEma2011Fit studio Gábina4
63.-117.4HaidrováMichaela2010Fit studio D, z.s.4
63.-117.4HoďákováAneta2010Dětský aerobik Turnov4
63.-117.4HoubováTereza2009AP Aerobic club Hovorčovice, z.s.4
63.-117.4HrdinováVeronika2009BIOS fit z.s.4
63.-117.4HřídelováEva2010AEROBIC Club ČB4
63.-117.4ChassardováLucie2010EDITA Sokol AK Písek4
63.-117.4IkerováNikola2009Dětský aerobik Turnov4
63.-117.4JanatováBára2011FIT STUDIO Gábina4
63.-117.4JežkováAndrea2009Fit studio D, z.s.4
63.-117.4KaňkováMichaela2009AE MTK Jindřichův Hradec4
63.-117.4KnápkováTereza2010Sport klub Romany Beranové4
63.-117.4KohoutováLaura2011AEROBIC Club ČB4
63.-117.4KopeckáLucie2011Fit studio D, z.s.4
63.-117.4KopováVendula2009AEROBIC Club ČB4
63.-117.4KoreckáMarkéta2010EDITA Sokol AK Písek4
63.-117.4KrištiakováJana2009SK Studio Sport a Zdraví Rýmařov4
63.-117.4KřovinováSabina2009gymnastická škola Martiny Wudyové Mladá Boleslav4
63.-117.4LackováAdéla2010AEROBIC Club ČB4
63.-117.4MacháčkováAmálie2009Dům dětí a mládeže Symfonie, Poděbrady, Za Nádražím 564
63.-117.4MarouškováNatálie2011AEROBIC Club ČB4
63.-117.4MatašovskáEliška2009AEROBIC Club ČB4
63.-117.4MatějkováAdéla2009Fit studio Gábina4
63.-117.4MinaříkováDenisa2009AEROBIC Club ČB4
63.-117.4MotlováNela2010MW Gymnastická škola Mladá Boleslav4
63.-117.4MyškováAdéla2011Fit studio D, z.s.4
63.-117.4NevosadováEma2011MW gymnastická škola Mladá Boleslav4
63.-117.4NovotnáAgáta2010T.J.Sokol Poděbrady4
63.-117.4OkénkováKarolína2011BIOS fit z.s.4
63.-117.4PetrouškováEva2009AEROBIC Club ČB4
63.-117.4PlačkováTereza2010Dům dětí a mládeže Symfonie, Poděbrady, Za Nádražím 564
63.-117.4PlechatáKarolína2009Fit studio D, z.s.4
63.-117.4PokornáTereza2010EDITA Sokol AK Písek4
63.-117.4PolákováLucie2010AP Aerobic club Hovorčovice, z.s.4
63.-117.4PolákováSára2011AE klub LADY Plzeň4
63.-117.4PolusováSofie2009Dům dětí a mládeže Symfonie, Poděbrady, Za Nádražím 564
63.-117.4PonocnaAdela2011FIT STUDIO Gabina4
63.-117.4ProkešováJustýna2009Sport Aerobic Club LT4
63.-117.4PrstkováNikol2009SK Studio Sport a Zdraví Rýmařov4
63.-117.4PrůchováEliška2009AEROBIC Club ČB4
63.-117.4RadostováMonika2011AE MTK Jindřichův Hradec4
63.-117.4RusňákováVanda2010Fit studio D, z.s.4
63.-117.4SmutnáSára2011FIT STUDIO Gábina4
63.-117.4SmutnáViktorie2010Fit studio D, z.s.4
63.-117.4ŠmatolánováLillian2011Fit studio D, z.s.4
63.-117.4TrajhanováEma2009Dům dětí a mládeže Symfonie, Poděbrady, Za Nádražím 564
63.-117.4VotavováVeronika2009AE klub LADY Plzeň4
Kategorie II     11 - 13 let     (2006 - 2008)
pořadíbodypříjmeníjménorokklubČBPLZMBPHOSTLNOLPH
1.46HejlováViktorie2007AE klub LADY Plzeň141616
2.37MusilováAdéla2006AE klub LADY Plzeň101215
3.34PiterkováSofie2008SK- D.V. Šumperk131110
4.-5.32NovákováVeronika2007MV Team Univerzity Tomáše Bati1616
4.-5.32StejskalováTereza2007M-Studio Aerobik Jihlava12128
6.-7.29BeranováLucie2007Aerobic club Jičín1514
6.-7.29ŠimkováSofie2007MV Team Univerzity Tomáše Bati1514
8.-9.28KošičárováNela2008Sport Aerobic Club LT10108
8.-9.28KrajcrováBarbora2006Aerobik Team Lena JH1414
10.26ZemkováAdriana2008AE klub LADY Plzeň9485
11.24HovorkováViktorie2007TJ Sokol Poděbrady1311
12.21HavlíčkováAneta2007Profi aerobic team MB138
13.-15.20BedrnováAneta2008Aerobic Team Butterfly Poděbrady119
13.-15.20ČtveráčkováZuzana2008Profi aerobic team MB1010
13.-15.20GlembekováVeronika2007S.K. - DV Šumperk119
16.18BrejlováTereza2008AP Aerobic club Hovorčovice, z.s.108
17.16MatochováSára2007SK - D.V. Šumperk88
18.-20.15BílkováEva2006MW Gymnastická škola Mladá Boleslav105
18.-20.15KirschnerTereza2007Aerobic club Jičin96
18.-20.15NovotnáKateřina2007AP Aerobic club Hovorčovice, z.s.744
21.-23.13KotkováAdéla2008Aerobik Team Lena JH94
21.-23.13PrekslováDenisa2006MW gymnastická škola Mladá Boleslav49
21.-23.13VrchotováJulie2007TJ Sokol Poděbrady, oddíl aerobiku13
24.-30.12BláhováBeata2006AP Aerobic club Hovorčovice, z.s.444
24.-30.12ČechováZuzana2006AC Olympia66
24.-30.12JanákováNatálie2008Aerobik Team Lena JH75
24.-30.12KlineckáKvětoslava2006Aerobik klub Hlinsko75
24.-30.12LopatováBarbora2008AP Aerobic club Hovorčovice, z.s.444
24.-30.12SklenářováNela2006AP Aerobic club Hovorčovice, z.s.444
24.-30.12SmolováKarolína2007AE klub LADY Plzeň84
31.-33.11ŘíhováAnna2008AE klub LADY Plzeň65
31.-33.11VrbováRozálie2008Aerobik Team Lena JH74
31.-33.11ŽákovcováBarbora2007AE klub LADY Plzeň56
34.-36.10HoláJulie2006BIOS fit z.s.10
34.-36.10RoflíkováDenisa2007Studio Atak10
34.-36.10ZíkováMagdaléna2007AE MTK Jindřichův Hradec10
37.-48.9BláhováViktorie2006Sport klub Romany Beranové9
37.-48.9BrejlováVeronika2008AP Aerobic club Hovorčovice, z.s.9
37.-48.9ČížkováLucie2006MW Gymnastická škola Mladá Boleslav9
37.-48.9FundováNatálie2008Dům dětí a mládeže Symfonie, Poděbrady, Za Nádražím 5654
37.-48.9KonečnáLaura2007Sport Aerobic Club LT54
37.-48.9KošátkováAdéla2006Aerobic sport team Tachov9
37.-48.9KubíčkováLea2008AE MTK Jindřichův Hradec9
37.-48.9KykalováBára2006AE klub LADY Plzeň45
37.-48.9PelikánováVendula2007Fit Art Kutná Hora9
37.-48.9ŠebováAnna Marie2008AE klub LADY Plzeň54
37.-48.9ŠulcováVanesa2006Aerobic club Jičín z.s.9
37.-48.9TancošováKarolína2008Sport Aerobic Club LT9
49.-58.8CaderováAdéla2007AE klub Lady Plzeň8
49.-58.8ĎuricováSára2006Sport Aerobic Club LT44
49.-58.8ChromáTereza2007Fitforyou8
49.-58.8KrálíkováVeronika2008MW Gymnastická škola Mladá Boleslav44
49.-58.8KrupováNatálie2006SK Studio Sport a Zdraví Rýmařov8
49.-58.8MotlováKlára2006MW Gymnastická škola Mladá Boleslav8
49.-58.8NovákováNatálie2007Aerobik Team Lena JH44
49.-58.8SekerováMichaela2008MW gymnastická škola Mladá Boleslav44
49.-58.8ŠťastnáVanessa2008EDITA Sokol AK Písek44
49.-58.8VancováNela2006EDITA Sokol AK Písek44
59.-71.5BalákováAdéla2007Fit Studio Gábina5
59.-71.5ČernáSimona2007MW Gymnastická škola Mladá Boleslav5
59.-71.5DundováNikola2008TJ Sokol Chrudim5
59.-71.5HrdáKateřina2008MW gymnastická škola Mladá Boleslav5
59.-71.5ChmelíkováKlára2006MW gymnastická škola Mladá Boleslav5
59.-71.5JelínkováNela2008BIOS fit z.s.5
59.-71.5LhotskáSabina2008Stepík Nové Město nad Metují5
59.-71.5LíbalováAnna2007MW gymnastická škola Mladá Boleslav5
59.-71.5LidinskáNela2008EDITA Sokol AK Písek5
59.-71.5MalinováTereza2007Fitforyou5
59.-71.5MálováLucie2007EDITA Sokol AK Písek5
59.-71.5NěmečkováKamila2007Dům dětí a mládeže Symfonie, Poděbrady, Za Nádražím 565
59.-71.5OndřejováAdéla2006SK Studio Sport a Zdraví Rýmařov5
72.-121.4BaborskáKateřina2007Fitstudio Gábina4
72.-121.4BarlováLada2007BIOS fit z.s.4
72.-121.4BergerováMichaela2007SK Studio Sport a Zdraví Rýmařov4
72.-121.4CorreiaAmy2008MW gymnastická škola Mladá Boleslav4
72.-121.4DalibováKateřina2008BIOS fit z.s.4
72.-121.4DoležalováŠárka2007BIOS fit z.s.4
72.-121.4DrábkováLenka2007SK Studio Sport a Zdraví Rýmařov4
72.-121.4FiedlerováŠárka2008Fit Studio Gábina4
72.-121.4HájkováNikola2008Stepík Nové Město nad Metují4
72.-121.4HájkováVeronika2007AE klub LADY Plzeň4
72.-121.4HouserováKája2008AE MTK Jindřichův Hradec4
72.-121.4HouškováLinda2008Dětský aerobik Turnov4
72.-121.4JanovcováVeronika2006Dance group A&D Domažlice4
72.-121.4JarošováMichala2007Sport Aerobic Club LT4
72.-121.4JežkováLaura2008EDITA Sokol AK Písek4
72.-121.4JiráskováHana2007MW gymnastická škola Mladá Boleslav4
72.-121.4JuráskováAnna2008AEROBIC Club ČB4
72.-121.4KabourkováStela2007Dance Group A&D Domažlice4
72.-121.4KohoutováKarina2006AEROBIC Club ČB4
72.-121.4KolaříkováKateřina2007AE klub LADY Plzeň4
72.-121.4KrajcováLucie2006Dance Group A&D Domažlice4
72.-121.4KubováKateřina2007FIT Studio Gábina4
72.-121.4LalíkováAneta2007Fit Studio D4
72.-121.4LupínkováBerenica2008Fit studio D, z.s.4
72.-121.4MacečkováKristýna2007SK Studio Sport a Zdraví Rýmařov4
72.-121.4MacůrkováTereza2006Fit studio D, z.s.4
72.-121.4MarouškováNela2008AEROBIC Club ČB4
72.-121.4MaršálováMarie2006Fit studio D, z.s.4
72.-121.4MelichováAdéla2008BIOS fit z.s.4
72.-121.4MustafaArlinda2008AP Aerobic club Hovorčovice, z.s.4
72.-121.4NájemníkováNela2006Fit studio D, z.s.4
72.-121.4NechánskáTereza2007AEROBIC CLUB JIČÍN4
72.-121.4NovákováNikola2008Dům dětí a mládeže Symfonie, Poděbrady, Za Nádražím 564
72.-121.4PilařováAdéla2008Fit Studio Gábina4
72.-121.4PolusováJulie2006Dům dětí a mládeže Symfonie, Poděbrady, Za Nádražím 564
72.-121.4PonocnaEma2007FIT STUDIO Gabina4
72.-121.4PravdováVeronika2008AEROBIC Club ČB4
72.-121.4PříbkováTereza2006Dance Group A&D Domažlice4
72.-121.4ReiterovaKateřina2006MW gymnasicka škola Mlada Boleslav4
72.-121.4SládečkováAneta2007Fit studio D, z.s.4
72.-121.4StaňkováLucie2006AC JUMPING KANGAROOS MLADÁ BOLESLAV4
72.-121.4SteinbachováMarie2007AE klub LADY Plzeň4
72.-121.4StuchlíkováZdeňka2007EDITA Sokol AK Písek4
72.-121.4ŠťastnáElla2006EDITA Sokol AK Písek4
72.-121.4TicháčkováLeona2007Dance group A&D Domažlice4
72.-121.4VeseláBarbora2006Dům dětí a mládeže Symfonie, Poděbrady, Za Nádražím 564
72.-121.4VlčkováEmma2008Gymnastická škola Martiny Wudyové4
72.-121.4VránováKatarína Sára2007AEROBIC Club ČB4
72.-121.4ZedníkováTereza2007MW gymnastická škola Mladá Boleslav4
72.-121.4ZhánělováMarkéta2008SK Studio Sport a Zdraví Rýmařov4
Kategorie III     14 - 16 let     (2003 - 2005)
pořadíbodypříjmeníjménorokklubČBPLZMBPHOSTLNOLPH
1.42KročilováJohana2003B.A.Z. Centrum Hradec Králové101616
2.40ChrástováTereza2004Profi aerobic team MB89149
3.27BeranováMichaela2003Aerobic club Jičín1512
4.-5.23RusáTereza2005AE klub LADY Plzeň4109
4.-5.23ZlámalíkováIva2004Aerobik klub Hlinsko4586
6.21KindermannováAnna2004Aerobic club Jičín1110
7.-8.19KnorováPavlína2005Sport Aerobic Club LT712
7.-8.19KrajcrováNatálie2004Aerobik Team Lena JH910
9.-10.18HujerováAlžběta2004TJ Sokol Poděbrady108
9.-10.18PačesováKristýna2005Aerobic Team Praha4410
11.17HenzlováRenata2003M-Studio Aerobik Jihlava710
12.16VandasováAdéla2003Profi aerobic team MB412
13.-16.15DoležalováDenisa2003MW gymnastická škola Mladá Boleslav69
13.-16.15HalberštátováKamila2005Aerobic club hip hop HK96
13.-16.15KotalováMichaela2003Aerobic Team KN Ostrava, z.s.15
13.-16.15KrálíkováAnežka2004MW Gymnastická škola Mladá Boleslav96
17.-18.14DejčíkováTereza2004Aerobic Team KN Ostrava, z.s.14
17.-18.14DrahotováNatálie2004MW Gymnastická škola Mladá Boleslav68
19.-21.13BeranováTereza2005MW gymnastická škola Mladá Boleslav49
19.-21.13HavlíčkováTereza2004Profi aerobic team MB58
19.-21.13ŘezníčkováNatálie Tereza2003BAZ centrum Hradec Králové94
22.-23.12KeňováKristýna2005AE klub LADY Plzeň444
22.-23.12PechmannováEliška2003AE klub LADY Plzeň66
24.11KamelováLila2005Sport Aerobic Club LT11
25.-27.10DandováLucie2004Fit Art Kutná Hora10
25.-27.10MatochováNatálie2003SK - D.V. Šumperk10
25.-27.10SečkařováTereza2005MV Team Univerzity Tomáše Bati10
28.-29.9JirečkováBarbora2005Aerobic team Butterfly Poděbrady9
28.-29.9LandkammerováSára2004Aerobik Team Lena JH45
30.-32.8JestřábováDominika2005EDITA Sokol AK Písek44
30.-32.8LopatováLucie2004AP Aerobic club Hovorčovice, z.s.44
30.-32.8VorálkováLenka2004M-Studio Aerobik Jihlava44
33.-34.6CarskováNela2003MW Gymnastická škola Mladá Boleslav6
33.-34.6VaňkováPetra2005MW Gymnastická škola Mladá Boleslav6
35.-37.5JiráskováLucie2003MW gymnastická škola Mladá Boleslav5
35.-37.5MandousováKristýna2005TJ Sokol Poděbrady5
35.-37.5NeradováKlára Marie2004MW Gymnastická škola Mladá Boleslav5
38.-55.4BázlerováEvelína2005AC JUMPING KANGAROOS MLADÁ BOLESLAV4
38.-55.4BeranováKarolína2005Sport klub Romany Beranové4
38.-55.4BraunováDominika2005Aerobic team Butterfly Poděbrady4
38.-55.4EršilováAgáta2005Dětský aerobik Turnov4
38.-55.4FelkrováLeila2005Dům dětí a mládeže Symfonie, Poděbrady, Za Nádražím 564
38.-55.4HájkováAdéla2004AC JUMPING KANGAROOS MLADÁ BOLESLAV4
38.-55.4HájkováAneta2005Stepík Nové Město nad Metují4
38.-55.4HoubováBarbora2005AP Aerobic club Hovorčovice, z.s.4
38.-55.4KošátkováKateřina2004Aerobic sport team Tachov4
38.-55.4LuňákováJana2004MW gymnastická škola Mladá Boleslav4
38.-55.4MarešováEliška2003AE klub LADY Plzeň4
38.-55.4NěmečkováJulie2005AP Aerobic club Hovorčovice, z.s.4
38.-55.4NovotnáKristýna2004MW Gymnastická škola Mladá Boleslav4
38.-55.4RadováEliška2003AC Diamonds Domažlice, z.s.4
38.-55.4TomoriováSabina2004MW Gymnastická škola Mladá Boleslav4
38.-55.4VávrováNela2005MW gymnastická škola Mladá Boleslav4
38.-55.4VildováKristýna2005Sport Aerobic Club LT4
38.-55.4VranovskáNatálie2005Sport klub Romany Beranové4
Kategorie IV     od 17 let     (... - 2002)
pořadíbodypříjmeníjménorokklubČBPLZMBPHOSTLNOLPH
1.31VlčkováDagmar1995EDITA Sokol AK Písek8797
2.28FajfrlíkováEliška1999AE klub LADY Plzeň10108
3.14MachováLenka1995M-Studio Aerobik Jihlava95
4.-5.12MrázováNikola1997Tachov84
4.-5.12RůžkováKateřina2002Aerobic Club Řepy444
6.11PokornáKarolína2001AK Dodo Kostelec n. Č. l.74
7.-11.10AltrichterováLucie1974M-Studio Aerobik Jihlava64
7.-11.10FošumováIva1992AEROBIC Club ČB10
7.-11.10NechanickáNikola2001Aerobic club Jičín64
7.-11.10ŠťastnáEdita1975EDITA Sokol AK Písek64
7.-11.10VohradskáNela2000Sportovní akademie Čelákovice10
12.-15.9ČlovečkováTereza2002SK Studio Sport a Zdraví Rýmařov9
12.-15.9DrábkováRomana2001Sportovní akademie Čelákovice54
12.-15.9PodluckáMarika2002Fitness Center Báry a Hanky Šulcové9
12.-15.9VaškováLenka1999Aerobik klub Hlinsko54
16.-17.8HlinkováKarolína1999Fit klub Boba Karlovy Vary44
16.-17.8VopaleckáAnna1999AE klub LADY8
18.7PrůchováMartina2000Aerobik Team Lena JH7
19.6KřepelkováMichaela1991AKPR Prostějov6
20.5ZímováDiana2000AC Diamonds Domažlice, z.s.5
21.-29.4EggerováSabrina1999FiLii - aerobic, rytmika, tanec4
21.-29.4HavlíkováAnežka2002Pohybové studio J&A4
21.-29.4KrčmováGabriela2002AC Diamonds Domažlice, z.s.4
21.-29.4MalánováHana2001AE klub LADY Plzeň4
21.-29.4NezvalováEdita1997Zlín4
21.-29.4ŠnajdrováEliška2002AE klub LADY Plzeň4
21.-29.4ŠtěpánkováKateřina1997Pardubice4
21.-29.4TržilováNatálie2001AE MTK Jindřichův Hradec4
21.-29.4ŽampováTereza2002AC JUMPING KANGAROOS MLADÁ BOLESLAV4