st.č. | název (případně jména soutěžících) | název klubu | počet a věk soutěžících | |||
ČSH - Tanec | 4. kategorie: 13,51 - 16,50 let | 8 skladeb | ||||
1. | Bizarre problema | FSA Jany Boučkové | 8 | 15.22 | ||
2. | Survivor | Dům dětí a mládeže Nýrsko | 10 | 14.50 | ||
3. | FBI | Aerobik studio Orel Dobříš | 8 | 16.33 | ||
4. | Vnitřní démon | Štáflovka Havlíčkův Brod | 11 | 15.18 | ||
5. | V rytmu bubnů | ZŠ Špindlerův Mlýn | 7 | 14.57 | ||
6. | Black mirror | TK TJ Tlučná | 23 | 13.69 | ||
7. | Candyladies | Zumba Dance Academy Černošice | 16 | 13.87 | ||
8. | Hot | Dance Emotion Lysá nad Labem | 9 | 15.92 | ||
ČSH - Tanec | 3. kategorie: 10,51 - 13,50 let | 10 skladeb | ||||
1. | Stop | Jumping Kangaroos Mladá Boleslav | 19 | 10.84 | ||
2. | UNDER THE MASK | DANCE CHEERLEADERS UNIVERSITY | 9 | 12.78 | ||
3. | Splish Splash | Dům dětí a mládeže Nýrsko | 25 | 10.77 | ||
4. | Je to fajn! | Šťastná posádka DDM Mikulov | 19 | 10.95 | ||
5. | Síla vody | Štáflovka Havlíčkův Brod | 23 | 13.00 | ||
6. | Kotkas - First round | Aerobik studio Orel Dobříš | 18 | 12.38 | ||
7. | Rivals | TK TJ Tlučná | 30 | 11.11 | ||
8. | Bailando | PS Háčko | 6 | 11.33 | ||
9. | Hej Gorale! | Pohyb hrou | 8 | 12.87 | ||
10. | The best of Zumba | Milifit | 8 | 12.25 | ||
ČSH - Tanec | 2. kategorie: 7,51 - 10,50 let | 4 skladby | ||||
1. | Tarzan | Dům dětí a mládeže Nýrsko | 15 | 8.44 | ||
2. | Hvězdy | Jumping Kangaroos Mladá Boleslav | 13 | 7.67 | ||
3. | With mee | Základní škola Lipanská Kolín | 15 | 10.44 | ||
4. | Hádanka | PS Háčko | 16 | 10.06 | ||
ČSH - MŠ | 3 skladby | |||||
1. | Mravenci | ZŠ německo-českého porozumění - 0.ročník | 12 | 6.50 | ||
2. | Rákosníček | MŠ Kopretinka | 12 | 6.17 | ||
3. | Malé námořnice | Dům dětí a mládeže Nýrsko | 7 | 5.50 | ||
ČSH - Tanec | 1. kategorie: do 7,50 let | 1 skladba | ||||
1. | Konečně dovolená | PS Háčko | 16 | 7.25 | ||
ČSH - Aerobik | 1. kategorie: do 7,50 let | 4 skladby | ||||
1. | Pipi dlouhá punčocha | Dům dětí a mládeže Symfonie Poděbrady | 13 | 6.85 | ||
2. | Květinky | Aerobic Dancers Kladno | 6 | 6.83 | ||
3. | Madagaskar | K-klub Jičín | 5 | 7.40 | ||
4. | ŠAŠKÁRNA | Alfafitness Pardubice | 17 | 6.76 | ||
ČSH - Aerobik | 2. kategorie: 7,51 - 10,50 let | 12 skladeb | ||||
1. | Rock, baby? | Aerobic club DDM Ústí nad Labem | 19 | 10.16 | ||
2. | Rebelky | Aerobik studio Orel Dobříš | 11 | 8.45 | ||
3. | Lov bobříků | AK DODO Kostelec nad Černými lesy | 16 | 9.55 | ||
4. | Angry Birds | AC KidFit Pardubice | 14 | 8.57 | ||
5. | Kung fu Pandičky | Aerobic Club ČB | 7 | 9.08 | ||
6. | Ať žijí duchové! | FIT KLUB D+M | 15 | 8.20 | ||
7. | Pouť | Relax klub Rájec-Jestřebí | 15 | 9.94 | ||
8. | Vlakem na výlet | Alfafitness Pardubice | 19 | 9.63 | ||
9. | Autobusový speciál | Sportovní tým K-aerobik Blansko | 17 | 8.76 | ||
10. | Asterix a Obelix | B2M Sport Academy | 20 | 9.50 | ||
11. | Princezna ze mlejna | Aerobic Team Orel Blansko | 22 | 10.08 | ||
12. | BORN TO BE ROCKSTAR | Klub sportovního aerobiku GymKa Praha | 14 | 9.07 | ||
ČSH - Aerobik | 3. kategorie: 10,51 - 13,50 let | 12 skladeb | ||||
1. | Avalorské království | Dům dětí a mládeže Symfonie Poděbrady | 19 | 11.16 | ||
2. | Touchdown | AE Team Alpha DDM Praha 9 | 9 | 12.78 | ||
3. | Veselé Velikonoce! | Dům dětí a mládeže Bílina | 16 | 11.25 | ||
4. | Tak kam letos? | Aerobic Team Orel Blansko | 26 | 13.38 | ||
5. | Surfing | AK DODO Kostelec nad Černými lesy | 18 | 11.92 | ||
6. | Harry Potter | AC KidFit Pardubice | 19 | 12.35 | ||
7. | Špionky | Aerobic Club ČB | 11 | 11.85 | ||
8. | Jak to bylo s básníky... | Dance Emotion Lysá nad Labem | 14 | 12.33 | ||
9. | Když hvězdy tančí | FIT KLUB D+M | 16 | 11.37 | ||
10. | Kupec benátský | Alfafitness Pardubice | 16 | 12.56 | ||
11. | Kam patří? | Sportovní tým K-aerobik Blansko | 26 | 10.92 | ||
12. | Back to school | B2M Sport Academy | 16 | 13.44 | ||
ČSH - Aerobik | 4. kategorie: 13,51 - 16,50 let | 15 skladeb | ||||
1. | Přijela k nám pouť | Dům dětí a mládeže Symfonie Poděbrady | 21 | 13.57 | ||
2. | Dancing queens | Aerobic club DDM Ústí nad Labem | 14 | 13.71 | ||
3. | StarWars | K-klub Jičín | 8 | 14.00 | ||
4. | Karneval zkázy (Carnival of Doom) | Dům dětí a mládeže Bílina | 17 | 15.59 | ||
5. | PEVNOST BOYARD | Základní škola a mateřská škola Třebíč, Bartuškova 700 | 8 | 15.62 | ||
6. | Když kšefty nevyjdou... | Aerobic Team Orel Blansko | 22 | 15.50 | ||
7. | Blázinec | AK DODO Kostelec nad Černými lesy | 12 | 16.21 | ||
8. | Vítejte v Egyptě | AC KidFit Pardubice | 13 | 14.92 | ||
9. | La Casa de Papel (Papírový dům) | Aerobic Club ČB | 8 | 14.44 | ||
10. | Praha | Relax klub Rájec-Jestřebí | 18 | 13.89 | ||
11. | V zemi půlměsíce | FIT KLUB D+M | 18 | 15.00 | ||
12. | Legenda o Mulan | Dům dětí a mládeže Symfonie Poděbrady | 15 | 15.20 | ||
13. | Strážní andělé | Alfafitness Pardubice | 21 | 15.76 | ||
14. | Zamilovaný Waldemar | Sportovní tým K-aerobik Blansko | 17 | 14.00 | ||
15. | Koloseum | B2M Sport Academy | 15 | 15.53 | ||
ČSH - Gymnastika | 2. kategorie: 7,51 - 10,50 let | 2 skladby | ||||
1. | Myšlenky | SK ZŠ Vrchní Opava, z. s. | 14 | 9.64 | ||
2. | Čertice | SK Komárov | 16 | 10.00 | ||
ČSH - Gymnastika | 3. kategorie: 10,51 - 13,50 let | 3 skladby | ||||
1. | Harry Potter | K-klub Jičín | 12 | 10.67 | ||
2. | Piráti z Karibiku | TJ Sokol Jablonec nad Nisou | 12 | 11.15 | ||
3. | Čarujeme | ZŠ Špindlerův Mlýn | 12 | 12.92 | ||