| umístění | st.č. | soutěžící | klub | T1 | T2 | T3 | G | A1 | A2 | A3 | |
| 1. | 6 | Knoflíčková Eliška, Vašíčková Stela | Aerobic Centrum Kyjov | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 7x1 |
| 4.00 | 4.20 | 3.50 | 4.00 | 4.30 | 3.90 | 3.30 | |||||
| 2. | 9 | Henzlová Adéla, Lukačinová Tamara | SH workout, z.s. | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 6x2 |
| 3.80 | 3.20 | 3.00 | 3.50 | 3.40 | 3.60 | 2.40 | |||||
| 3. | 2 | Čermáková Barbora, Vaněčková Viktorie | SH workout, z.s. | 6 | 6 | 3 | 3 | 5 | 3 | 3 | 4x3 |
| 2.10 | 2.20 | 2.80 | 3.10 | 2.20 | 3.50 | 2.45 | |||||
| 4. | 1 | Šťastná Jasmine, Šťastná Justine | EDITA Sokol AK Písek | 4 | 3 | 4 | 6 | 4 | 5 | 2 | 5x4 |
| 2.50 | 2.50 | 2.60 | 2.50 | 2.50 | 2.60 | 2.50 | |||||
| 5. | 3 | Buštíková Viktoria, Guregová Rozálie (N: Plechatá Sára) | Aerobic Centrum Kyjov | 5 | 4 | 5 | 4 | 3 | 4 | 5 | 4x4 |
| 2.30 | 2.40 | 2.00 | 2.90 | 2.70 | 2.80 | 2.20 | |||||
| 6. | 4 | Paulová Tereza, Šrámková Denisa, Šrámková Tereza | SH workout, z.s. | 3 | 5 | 6 | 5 | 8 | 6 | 6 | 6x6 |
| 2.60 | 2.30 | 1.70 | 2.80 | 1.40 | 2.20 | 2.00 | |||||
| 7. | 11 | Fukanová Lucie, Sedláčková Natálie | Aerobik klub Rosice | 7 | 8 | 9 | 7 | 7 | 8 | 7 | 4x7 |
| 1.40 | 1.20 | 0.80 | 2.20 | 1.80 | 1.50 | 1.70 | |||||
| 8. | 5 | Lavičková Gabriela, Šestáková Ella | Juniorský Fitness Klub Louny | 9 | 7 | 7 | 9 | 6 | 9 | 8 | 4x8 |
| 1.20 | 1.30 | 1.00 | 1.00 | 2.00 | 1.20 | 1.50 | |||||
| 9. | 12 | Gálová Laura, Konečná Viktoria | OneClub Brno | 8 | 9 | 8 | 8 | 9 | 7 | 9 | 4x8 |
| 1.30 | 1.10 | 0.90 | 1.50 | 1.20 | 1.80 | 1.00 | |||||
| Rozhodčí: | |||
| T1 | Kůrková Aneta | Lead | |
| T2 | Hofmannová Jitka | HR | |
| T3 | Lhotská Karolína | ||
| G | Boučková Jana | ||
| A1 | Šotková Taťána | ||
| A2 | Janalíková Žaneta | ||
| A3 | Řezníčková Lucie | ||
© 2018 - 2026 | it4sport.cz