| umístění | st.č. | soutěžící | klub | T1 | T2 | T3 | A1 | A2 | |
| 1. | 10 | Portešová Viktorie | Juniorský Fitness Klub Louny | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 4x1 |
| 2.70 | 3.00 | 2.10 | 3.00 | 3.40 | |||||
| 2. | 9 | Dohnalová Lucie | FSA Jany Boučkové | 2 | 2 | 1 | 3 | 2 | 4x2 |
| 2.40 | 2.60 | 2.30 | 2.80 | 3.20 | |||||
| 3. | 6 | Miltová Natálie | Juniorský Fitness Klub Louny | 4 | 3 | 4 | 4 | 5 | 4x4 |
| 2.00 | 2.50 | 1.70 | 2.70 | 2.00 | |||||
| 4. | 7 | Vitoušková Simona | Sportovní akademie Čelákovice | 6 | 7 | 3 | 2 | 4 | 3x4 |
| 1.90 | 1.70 | 2.00 | 2.90 | 2.20 | |||||
| 5. | 8 | Hájková Veronika | Aerobik klub Rosice | 5 | 5 | 5 | 5 | 3 | 5x5 |
| 1.95 | 2.40 | 1.60 | 2.50 | 2.50 | |||||
| 6. | 3 | Matoušová Laura | T.J. Sokol Hluboká n.Vlt. - FILII | 3 | 4 | 7 | 6 | 7 | 3x6 |
| 2.20 | 2.45 | 1.50 | 1.40 | 1.60 | |||||
| 7. | 4 | Suchá Kateřina | Fit studio Venuše Kladno | 7 | 6 | 8 | 7 | 6 | 4x7 |
| 1.70 | 2.00 | 1.30 | 1.30 | 1.70 | |||||
| 8. | 13 | Smutná Agáta | Millenium Rakovník | 11 | 8 | 6 | 8 | 10 | 3x8 |
| 0.70 | 1.60 | 1.55 | 1.27 | 1.30 | |||||
| 9. | 12 | Klímová Ella | Juniorský Fitness Klub Louny | 8 | 9 | 12 | 9 | 9 | 4x9 |
| 1.20 | 1.55 | 0.40 | 1.25 | 1.40 | |||||
| 10. | 1 | Svobodová Nikola | T.J. Sokol Hluboká n.Vlt. - FILII | 9 | 10 | 10 | 11 | 8 | 4x10 |
| 1.00 | 1.50 | 1.00 | 1.20 | 1.50 | |||||
| 11. | 14 | Kratochvílová Lucie | JŠA DOMYNO Ivy Farářové | 10 | 11 | 9 | 10 | 11 | 3x10 |
| 0.90 | 1.20 | 1.20 | 1.23 | 1.20 | |||||
| 12. | 5 | Bajerová Karolína | Sportovní akademie Čelákovice | 12 | 12 | 11 | 12 | 12 | 5x12 |
| 0.50 | 1.10 | 0.50 | 0.90 | 0.50 | |||||
| Rozhodčí: | |||
| T1 | Pergl Martin | Lead | |
| T2 | Čuřínová Lucie | ||
| T3 | Řezníčková Lucie | ||
| A1 | Olasz Krystian | ||
| A2 | Boučková Jana | HR | |
© 2018 - 2026 | it4sport.cz