| umístění | st.č. | soutěžící | klub | T1 | T2 | T3 | T4 | A1 | A2 | A3 | |
| 1. | 5 | Garstea Elisa, Hanzlová Victoria, Horáková Adéla, Paulínová Elen | Fitness Center Báry a Hanky Šulcové | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 7x1 |
| 2.10 | 3.00 | 2.70 | 3.50 | 3.00 | 3.20 | 3.90 | |||||
| 2. | 7 | Čechová Elen, Sladká Tereza | Sportovní klub P+K Zlín | 5 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 5x2 |
| 1.40 | 1.90 | 2.60 | 1.60 | 2.70 | 2.80 | 2.40 | |||||
| 3. | 3 | Cebaková Kristýna, Herbst Radovan, Svobodová Meda (N: Petrovová Ema) | SK HAMR | 2 | 3 | 3 | 4 | 3 | 3 | 2 | 6x3 |
| 1.55 | 1.80 | 2.50 | 1.50 | 2.50 | 2.70 | 2.50 | |||||
| 4. | 4 | Möstlová Adéla, Zelinková Klára | Sportovní klub MK Kladno | 3 | 6 | 5 | 5 | 4 | 4 | 7 | 5x5 |
| 1.50 | 1.60 | 2.00 | 1.45 | 2.30 | 2.60 | 1.80 | |||||
| 5. | 10 | Dušková Karolína, Dušková Klára, Tolarová Dominika | EDITA Sokol AK Písek | 4 | 5 | 7 | 3 | 5 | 6 | 4 | 5x5 |
| 1.45 | 1.65 | 1.60 | 1.55 | 2.20 | 2.40 | 2.30 | |||||
| 6. | 2 | Daněk Florence, Sluková Sára | ASK Denisy Herodesové | 9 | 4 | 4 | 6 | 7 | 8 | 6 | 4x6 |
| 0.90 | 1.70 | 2.20 | 1.40 | 1.80 | 2.00 | 2.10 | |||||
| 7. | 9 | Hošková Amálie, Kašpárková Jasmína | SK Fénix Jindřichův Hradec | 8 | 7 | 6 | 7 | 6 | 5 | 8 | 5x7 |
| 1.00 | 1.58 | 1.90 | 1.35 | 2.00 | 2.50 | 1.70 | |||||
| 8. | 6 | Benešová Anežka, Kuželová Barbora, Ulrichová Nela | K-klub Jičín | 7 | 8 | 9 | 8 | 8 | 7 | 5 | 6x8 |
| 1.10 | 1.55 | 1.30 | 1.30 | 1.70 | 2.30 | 2.20 | |||||
| 9. | 1 | Šafránková Laura, Šimková Laura, Volf Mia | Aerobic team Butterfly | 6 | 9 | 8 | 9 | 9 | 9 | 9 | 7x9 |
| 1.20 | 1.50 | 1.50 | 1.20 | 1.50 | 1.60 | 1.60 | |||||
| Rozhodčí: | |||
| T1 | Hofmannová Jitka | Lead | |
| T2 | Pergl Martin | HR | |
| T3 | Lhotská Karolína | ||
| T4 | Gáll Žofie | ||
| A1 | Boučková Jana | ||
| A2 | Čuřínová Lucie | ||
| A3 | Olasz Krystian | ||
© 2018 - 2026 | it4sport.cz